تلاش تایر ایرانیان

تلاش تایر ایرانیان

تلاش تایر ایرانیان

041-33332790
0 سبد خرید
درباره ما

درباره ما

تاریخچه:

     شرکت تلاش تایر ایرانیان به عنوان یکی از پیشگامان در عرضه رینگ و تایرهای خارجی وایرانی در تبریز ، همچنین ارائه خدمات رینگ،لاستیک و خدمات امداد تایر،امداد لاستیک تبریز،از سال 1386 فعالیت خود را تحت عنوان بازرگانی لاستیک نوتاش به مدیریت آقای بهمن نوتاش سنگتراش با پرسنل مجرب آغاز نمود. با توجه به پیشرفت رو به رشد بازرگانی لاستیک نوتاش و استقبال مردم از رینگ و تایر باکیفیت وقیمت مناسب و مهم تر از همه ارائه بهترین خدمات در مورد تعویض و بالانس تایرها و تعمیر رینگ و لاستیک در تبریز که به عنوان یکی از خدمات نوین در سال مذکور بوده و می باشد، بازرگانی نوتاش اقدام به افزایش پرسنل سعی در ارائه خدمات بیشتر، سریعتر و با کیفیت تر از قبل به همشهریان عزیز نمود.

در همین راستا و باتوجه به پیشرفت چشمگیر صنعت خودرو ، رینگ و لاستیک و با توجه به پتانسیل بالای کادر مجرب بازرگانی لاستیک نوتاش،این بازرگانی با تغییر به مجموعه ای بزرگتراقدام به ثبت شرکت به نام شرکت تلاش تایر ایرانیان در تبریز نمود وفعالیت های گسترده ای را جهت ارائه خدمات بیشترو بهتربه کل کشور را نیز آغاز نموده است.

مفتخریم اعلام داریم شرکت تلاش تایر ایرانیان(نوتاش) هم اکنون با توفیق الهی و رضایتمندی شما همراهان عزیز، آماده ارائه فروش و خدمات رینگ و لاستیک درتبریز و سطح استان به شما هم استانی های عزیز می باشد.

 

فروش رینگ و لاستیک:

     مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه حضوری به محل شرکت رینگ و تایر خود را با توجه به انتخاب و سلیقه خود برگزیده و در این راستا از راهنمایی های همکاران مجرب شرکت تلاش تایر ایرانیان (نوتاش)استفاده نمایند.

لازم به ذکر است شرکت تلاش تایر ایرانیان(نوتاش) با طراحی فروش آنلاین جهت  خرید رینگ و تایر و دریافت خدمات از طریق سایت به رفاه حال مشتریان خود اندیشیده است،بدین صورت ، عزیزانی که مشغله کاری داشته و یا در شرایط بحرانی این روزها که امکان حضور طولانی مدت در محیط خارج از خانه را ندارند،با مراجعه به سایت و مشاهده تمامی جزئیات و تصاویر مربوط به رینگ و تایر، خرید خود را انجام دهند.

 

خدمات رینگ و لاستیک:

    مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه حضوری به آدرس محل شرکت (درج شده در سایت) خدمات درخواستی خود جهت  تعویض رینگ و لاستیک را در تبریز از کادر مجرب شرکت تلاش تایر ایرانیان(نوتاش) دریافت نمایند.

همچنین مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت شرکت تلاش تایر ایرانیان(نوتاش) قسمت رزرو آنلاین نوبت تعویض رینگ و لاستیک،روز و ساعت مد نظر خود را جهت دریافت خدمات تعویض رینگ و لاستیک انتخاب نموده و در زمان مقرر در فروشگاه حضور یابند که این امر باعث جلوگیری از اتلاف وقت شما عزیزان و دریافت خدمات هرچه بهتر می گردد.

امداد تایر:

   شرکت تلاش تایر ایرانیان(نوتاش) با ایجاد امکان استفاده از امداد تایر در تبریز،نگرانی های شما شهروندان عزیز را از بروز هر گونه مشکل مرتبط با رینگ ولاستیک خودرو را برطرف نموده است.کافیست با شماره گیری امداد شرکت تلاش تایر ایرانیان(نوتاش) مشکل خود را در هر نقطه از تبریز که حضور دارید در اسرع وقت رفع نمایید.